Anti-stress dobbelsteen
Van
€ 0,83
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,19 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,19 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,42 |
Productnummer:
A53-LT90582-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Anti-stress dobbelsteen"
Compacte anti-stressbal in de vorm van een dobbelsteen, gemaakt van zacht PU-foam. Ideaal om spanning te verminderen, focus te verbeteren en handen bezig te houden op kantoor, thuis of onderweg. De zijde met 6 stippen is vrij voor jouw logo of branding.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 45mm |
| Douanetariefnummer: | 9503008900 |
| Gewicht: | 15g |
| Hoogte: | 45mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 45mm |
Aanmelden