Anti-stress vierkant
Van
€ 0,64
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,93 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,93 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,11 |
Productnummer:
A53-LT90576-N0012
Voorraad:
Productinformatie "Anti-stress vierkant"
Anti-stress product in de vorm van een vierkant, gemaakt van flexibel PU foam. Ideaal om stress te verminderen, focus te verbeteren en handen bezig te houden op kantoor, thuis of onderweg. Lichtgewicht en comfortabel in gebruik.
| Kleur: | Lichtblauw |
|---|---|
| Breedte: | 45mm |
| Douanetariefnummer: | 9503008900 |
| Gewicht: | 15g |
| Hoogte: | 45mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 45mm |
Aanmelden