Balpen Atlas soft touch
Van
€ 1,11
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,82 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,82 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,17 |
Productnummer:
A53-LT80828-N0021
Voorraad:
Productinformatie "Balpen Atlas soft touch"
Toppoint design balpen, geproduceerd in Duitsland. Deze pen bevat een Jumbo vulling voor 4,5km schrijfplezier en heeft een soft-touch afwerking. Blauwschrijvende vulling.
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Diameter: | 12mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 10g |
| Land van herkomst: | DE |
| Lengte: | 146mm |
| Made in Europe: | Ja |
Aanmelden