Balpen Atlas transparant
Van
€ 0,67
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,30 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,30 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,55 |
Productnummer:
A53-LT80829-N0426
Voorraad:
Productinformatie "Balpen Atlas transparant"
Toppoint design balpen, gemaakt in Duitsland. Deze pen heeft een blauwschrijvende Jumbo vulling voor 4,5 km schrijfplezier. Gemaakt met transparante onderdelen.
| Kleur: | Transparant / Oranje |
|---|---|
| Diameter: | 12mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 10g |
| Land van herkomst: | DE |
| Lengte: | 147mm |
| Made in Europe: | Ja |
Aanmelden