Balpen ClickShadow soft touch R-ABS
Van
€ 0,52
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,85 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,85 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,01 |
Productnummer:
A53-LT87826-N0021
Voorraad:
Productinformatie "Balpen ClickShadow soft touch R-ABS"
Deze Toppoint design balpen is zeer elegant dankzij de soft-touch afwerking. Het gerecyclede materiaal maakt deze pen tot een duurzaam alternatief voor de gewone pen. Met blauw schrijvende jumbovulling.
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Diameter: | 12mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 10g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 143mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden