Balpen Hawaii hardcolour R-ABS
Van
€ 0,26
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,37 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,37 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,44 |
Productnummer:
A53-LT87821-N0026
Voorraad:
Productinformatie "Balpen Hawaii hardcolour R-ABS"
Maak kennis met 'Hawaii', onze milieuvriendelijke balpen gemaakt van gerecycled ABS plastic. Schoon geweten, schoon schrijven!
| Kleur: | Oranje |
|---|---|
| Diameter: | 13mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 12g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 140mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden