Balpen Madeira stylus R-ABS
Van
€ 0,48
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,68 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,68 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,81 |
Productnummer:
A53-LT87851-N0021
Voorraad:
Productinformatie "Balpen Madeira stylus R-ABS"
Maak kennis met onze innovatieve balpen Madeira stylus R-ABS! Deze stylus combineert een elegant ontwerp met praktisch nut en is perfect om vlot te schrijven en te navigeren via een touchscreen. Een stijlvol accessoire voor het moderne leven.
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Diameter: | 11mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 16g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 145mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden