Balpen Nautilus metaal
Van
€ 2,10
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,00 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,57 |
Productnummer:
A53-LT87836-N2105
Voorraad:
Productinformatie "Balpen Nautilus metaal"
Robuuste metalen balpen. Hoogglans met verchroomde delen. De pen bevat een blauwschrijvende metalen Jumbo vulling. Lasergravering mogelijk.
| Kleur: | Rood / Zilver |
|---|---|
| Diameter: | 12mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 25g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 138mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden