Balpen S45 R-PET transparant
Van
€ 0,83
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,87 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 870,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1.035,30 |
Productnummer:
A53-LT87561-N0431
Voorraad:
Productinformatie "Balpen S45 R-PET transparant"
Moderne transparante balpen met boogclip, gemaakt van R-PET materiaal. R-PET betekend gerecycled PET kunststof. Door het grote drukoppervlak is het een uitstekend promotie artikel. Het bevat een drukmechaniek en een X20 vulling met blauw schrijvende inkt.
| Kleur: | Transparant / Groen |
|---|---|
| Diameter: | 10mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 12g |
| Land van herkomst: | IT |
| Lengte: | 138mm |
| Made in Europe: | Ja |
Aanmelden