Balpen paperclip Oceanbound Plastic
Van
€ 0,20
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,29 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,29 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,35 |
Productnummer:
A53-LT87822-N0410
Voorraad:
Productinformatie "Balpen paperclip Oceanbound Plastic"
Maak kennis met onze Ocean Bound Paper Clip balpen! Gemaakt van gerecycled plastic dat anders in de oceaan zou belanden. Een duurzame en praktische keuze voor dagelijks schrijven en notities, met een onderscheidend modern design.
| Kleur: | Transparant / Donkerblauw |
|---|---|
| Diameter: | 10mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 7g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 142mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden