Bamboe en metalen sleutelhanger rond
Van
€ 1,08
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,78 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,78 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,12 |
Productnummer:
A53-LT99718-N0002
Voorraad:
Productinformatie "Bamboe en metalen sleutelhanger rond"
Houd je sleutels stijlvol georganiseerd met onze cirkelvormige sleutelhanger van bamboe en metaal.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 40mm |
| Douanetariefnummer: | 7326909890 |
| Gewicht: | 19g |
| Hoogte: | 4mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 40mm |
| Nakoming: | SMETA |
Aanmelden