Bbq schort en want
Van
€ 24,78
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 34,70 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 34,70 |
| Totaalprijs Bruto: | € 41,29 |
Productnummer:
A53-LT94515-N0010
Voorraad:
Productinformatie "Bbq schort en want"
Stoer schort in zware kwaliteit met PU lederen vak en bijpassende dikke gewatteerde ovenwant. Verpakt in geschenkverpakking.
| Kleur: | Donkerblauw |
|---|---|
| Breedte: | 690mm |
| Douanetariefnummer: | 6211431000 |
| Gewicht: | 324g |
| Hoogte: | 50mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 890mm |
Aanmelden