Boekenlegger bamboe
Van
€ 0,55
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,79 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,79 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,94 |
Productnummer:
A53-LT92067-N0094
Voorraad:
Productinformatie "Boekenlegger bamboe"
Ontdek de perfecte metgezel voor je leesavonturen – onze bamboe bladwijzer. Een eenvoudig maar verfijnd accessoire dat elke pagina een natuurlijk tintje geeft.
| Kleur: | Natuur |
|---|---|
| Breedte: | 40mm |
| Douanetariefnummer: | 4421910000 |
| Gewicht: | 9g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 130mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden