Byon Deken Franca
Van
€ 64,20
| Stukprijs | € 76,80 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 76,80 |
| Totaalprijs Bruto: | € 91,39 |
Productnummer:
A53-LT53015-N0011
Voorraad:
Productinformatie "Byon Deken Franca"
Deze deken voelt ongelooflijk luxueus aan en geeft elk huis een mooie uitstraling, of je nu binnen of buiten bent. Warm en comfortabel, maar ook mooi om over de bank te hangen met de franjes.
| Kleur: | Blauw |
|---|---|
| Breedte: | 1700mm |
| Douanetariefnummer: | 6301209010 |
| Gewicht: | 770g |
| Land van herkomst: | UA |
| Lengte: | 1300mm |
Aanmelden