Byon Poppy kom set van 4 st.
Van
€ 29,58
| Stukprijs | € 35,38 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 35,38 |
| Totaalprijs Bruto: | € 42,10 |
Productnummer:
A53-LT53011-N0021
Voorraad:
Productinformatie "Byon Poppy kom set van 4 st."
Haal een bloem in huis, maar dan op een heel nieuwe manier. Deze Poppy schalen zijn geïnspireerd op de prachtige klaproosbloem en combineren klassiek en speels. Levendige en mooie schalen die altijd bloeien.
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Diameter: | 110mm |
| Douanetariefnummer: | 6912002310 |
| Gewicht: | 400g |
| Hoogte: | 50mm |
| Land van herkomst: | CN |
Aanmelden