Custommade envelop 100x210mm
Van
€ 0,68
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,87 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 217,50 |
| Totaalprijs Bruto: | € 258,82 |
Productnummer:
A53-LT83302-N0094
Voorraad:
Productinformatie "Custommade envelop 100x210mm"
Kartonnen envelop met custom-made full-colour bedrukking geschikt voor Xoopar artikelen LT41006 LT41007 LT41018 LT41019 LT41021 LT41413 LT41023 LT41027 LT41031 LT41032 LT45201.
| Kleur: | Natuur |
|---|---|
| Breedte: | 100mm |
| Douanetariefnummer: | 4819200000 |
| Gewicht: | 11g |
| Land van herkomst: | PL |
| Lengte: | 210mm |
| Made in Europe: | Ja |
Aanmelden