Custommade envelop 75x200mm
Van
€ 0,58
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,77 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 192,50 |
| Totaalprijs Bruto: | € 229,08 |
Productnummer:
A53-LT83301-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Custommade envelop 75x200mm"
Kartonnen envelop met custom-made full-colour bedrukking geschikt voor Xoopar artikelen LT41003 LT41004 LT41005 LT41008 LT41016 LT41017 LT41316 LT41025.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 75mm |
| Douanetariefnummer: | 4817100000 |
| Gewicht: | 8g |
| Land van herkomst: | PL |
| Lengte: | 200mm |
| Made in Europe: | Ja |
Aanmelden