Custommade geschenkdoos voor flessen groot
Van
€ 0,91
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,51 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,51 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,80 |
Productnummer:
A53-LT83216-N0051
Voorraad:
Productinformatie "Custommade geschenkdoos voor flessen groot"
Kartonnen geschenkverpakking voor thermosflessen & flacons. All-over digitaal-eco-printing mogelijk. FSC gecertificeerd en gemaakt in Europa.
| Kleur: | Bruin |
|---|---|
| Breedte: | 83mm |
| Douanetariefnummer: | 4819200000 |
| Gewicht: | 56g |
| Hoogte: | 322mm |
| Land van herkomst: | PL |
| Lengte: | 83mm |
| Made in Europe: | Ja |
Aanmelden