Custommade geschenkverpakking flessen klein
Van
€ 0,75
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,24 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,24 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,48 |
Productnummer:
A53-LT83207-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Custommade geschenkverpakking flessen klein"
Kartonnen geschenkverpakking voor thermosflessen & flacons. All-over digitaal-eco-printing mogelijk. FSC gecertificeerd en gemaakt in Europa.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 75mm |
| Douanetariefnummer: | 4819200000 |
| Gewicht: | 43g |
| Hoogte: | 237mm |
| Land van herkomst: | PL |
| Lengte: | 75mm |
| Made in Europe: | Ja |
Aanmelden