DimensionPro Rolmaat 3 meter
Van
€ 3,30
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 5,42 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 5,42 |
| Totaalprijs Bruto: | € 6,45 |
Productnummer:
A53-LT91870-N0001
Voorraad:
Productinformatie "DimensionPro Rolmaat 3 meter"
Duurzame rolmaat van 3m gemaakt van gerecycled ABS, met een 16mm breed lint en een stijfheid tot 1,3m. Heeft een plat oppervlak, ideaal voor branding. Voldoet aan de EEG-klasse MID II-normen voor nauwkeurige metingen.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 47mm |
| Douanetariefnummer: | 9017801000 |
| Gewicht: | 82g |
| Hoogte: | 22mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 50mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden