DimensionPro Rolmaat 5 meter
Van
€ 4,48
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 7,34 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 7,34 |
| Totaalprijs Bruto: | € 8,73 |
Productnummer:
A53-LT91871-N0001
Voorraad:
Productinformatie "DimensionPro Rolmaat 5 meter"
Duurzame 5 m lange meetband gemaakt van gerecycled ABS, met een bandbreedte van 19 mm en een stijfheid tot 1,7 m. Heeft een vlak oppervlak, ideaal om te markeren. Voldoet aan de EEC Class MID II normen voor nauwkeurige metingen.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 60mm |
| Douanetariefnummer: | 9017801000 |
| Gewicht: | 165g |
| Hoogte: | 26mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 60mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden