Douche timer Waterdrop - 5min
Van
€ 1,79
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,96 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,96 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,52 |
Productnummer:
A53-LT92726-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Douche timer Waterdrop - 5min"
Time je douche en bespaar water! Onze 5 minuten douchetimer wordt geleverd met een zuignap voor eenvoudige installatie.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 73mm |
| Douanetariefnummer: | 9106900000 |
| Gewicht: | 40g |
| Hoogte: | 35mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 98mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden