Douchewekker Zeskant - 5min
Van
€ 2,02
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,34 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,34 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,97 |
Productnummer:
A53-LT92727-N0011
Voorraad:
Productinformatie "Douchewekker Zeskant - 5min"
Time je douche en bespaar water! Onze 5 minuten hexagon douchetimer wordt geleverd met een zuignap voor eenvoudige installatie.
| Kleur: | Blauw |
|---|---|
| Breedte: | 88mm |
| Douanetariefnummer: | 9106900000 |
| Gewicht: | 42g |
| Hoogte: | 35mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 88mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden