Douchgel en shampoo Made in Europe 50ml
Van
€ 1,28
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,85 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,85 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,20 |
Productnummer:
A53-LT92720-N0402
Voorraad:
Productinformatie "Douchgel en shampoo Made in Europe 50ml"
Stijlvol vormgegeven flesje gevuld met douchgel & shampoo met de geur avocado & olijf. Door het compacte formaat is het eenvoudig op te bergen in de handbagage.
| Kleur: | Transparant / Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 25mm |
| Douanetariefnummer: | 3401300000 |
| Gewicht: | 50g |
| Hoogte: | 110mm |
| Land van herkomst: | BG |
| Lengte: | 25mm |
| Made in Europe: | Ja |
Aanmelden