Draadloze Over-ear Koptelefoon met Noise Canceling (ANC)
Van
€ 35,16
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 42,08 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 42,08 |
| Totaalprijs Bruto: | € 50,08 |
Productnummer:
A53-LT95604-N0002
Voorraad:
Productinformatie "Draadloze Over-ear Koptelefoon met Noise Canceling (ANC)"
Dompel jezelf onder in kristalhelder geluid met deze draadloze over-ear koptelefoon, met Active Noise Cancelling (ANC) tot ±20 dB voor een afleidingsvrije ervaring. Geniet van 10 uur speeltijd, een frequentiebereik van 20Hz-20KHz voor rijke audio en Bluetooth 5.1 voor naadloze connectiviteit. Perfect voor werk, reizen en ontspanning.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 225mm |
| Douanetariefnummer: | 8518300090 |
| Hoogte: | 69mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 180mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden