Draagtas papier middel 200g/m2
Van
€ 1,25
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,80 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,80 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,14 |
Productnummer:
A53-LT91512-N0010
Voorraad:
Productinformatie "Draagtas papier middel 200g/m2"
Middelgrote papieren tas met hengels van gevlochten touw in wit en zwart. Groot drukoppervlak aan beide zijden. Stevige tas. Glossy gelamineerd.
| Kleur: | Donkerblauw |
|---|---|
| Breedte: | 100mm |
| Douanetariefnummer: | 4819400000 |
| Gewicht: | 61g |
| Hoogte: | 300mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 240mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden