Drievoudige stationaire set van gerecycled papier
Van
€ 3,70
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 5,32 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 5,32 |
| Totaalprijs Bruto: | € 6,33 |
Productnummer:
A53-LT90868-N0094
Voorraad:
Productinformatie "Drievoudige stationaire set van gerecycled papier"
Deze duurzame stationery set heeft een omslag van 120gsm gerecycled papier. Binnenin vind je een notitieblok (40 vellen), memoblok (25 vellen), vijf kleuren plakbriefjes (elk 25 vellen), een houten potlood, eenhouten liniaal, een houten puntenslijper, naamkaartjeshouder en een pen van papier.
| Kleur: | Natuur |
|---|---|
| Breedte: | 150mm |
| Douanetariefnummer: | 4820103000 |
| Gewicht: | 300g |
| Hoogte: | 25mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 210mm |
| Nakoming: | SMETA |
Aanmelden