Dubbelwandige vacuüm fles sublimatie 500ml
Van
€ 8,20
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 11,80 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 11,80 |
| Totaalprijs Bruto: | € 14,04 |
Productnummer:
A53-LT98832-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Dubbelwandige vacuüm fles sublimatie 500ml"
Dubbelwandige vacuüm geïsoleerde fles welke uitermate geschikt is voor het lang koel/warm houden van dranken. De fles is beschikbaar met een sublimatie coating voor het realiseren van een full-colour all over bedrukking en is 100% lekvrij. Koude dranken blijven tot 24 uur koel en warme dranken tot 12 uur warm. Wordt geleverd in een geschenkverpakking.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Diameter: | 73mm |
| Douanetariefnummer: | 9617000000 |
| Gewicht: | 243g |
| Hoogte: | 226mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden