Duimstok 2m
Van
€ 1,93
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,78 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,78 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,31 |
Productnummer:
A53-LT91220-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Duimstok 2m"
Buigzame duimstok van PVC. De lengte van de duimstok is twee meter.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 31mm |
| Douanetariefnummer: | 9017801000 |
| Gewicht: | 105g |
| Hoogte: | 15mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 235mm |
Aanmelden