Duurzaam houten potlood met lange levensduur
Van
€ 0,40
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,58 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,58 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,69 |
Productnummer:
A53-LT91597-N0093
Voorraad:
Productinformatie "Duurzaam houten potlood met lange levensduur"
Houten potlood met lange levensduur ter vervanging van het traditionele potlood. Dit duurzame potlood heeft een grafietpunt. Het schrijft als een traditioneel potlood en kan ook worden uitgegumd. De punt hoeft niet geslepen te worden en slijt zeer langzaam, waardoor het potlood tot 100 keer langer meegaat dan een traditioneel potlood.
| Kleur: | Hout |
|---|---|
| Diameter: | 9mm |
| Douanetariefnummer: | 9609101000 |
| Gewicht: | 6g |
| Hoogte: | 145mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden