Duurzaam langlevende potlood & liniaal bamboe
Van
€ 0,71
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,03 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,03 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,23 |
Productnummer:
A53-LT91594-N0094
Voorraad:
Productinformatie "Duurzaam langlevende potlood & liniaal bamboe"
De 2-in-1 bamboe langlevende potlood en liniaal voldoet aan eindeloze schrijf- en meetbehoeften. De punt hoeft niet te worden geslepen, en de zeshoekige vorm voorkomt dat de pen wegrolt.
| Kleur: | Natuur |
|---|---|
| Breedte: | 10mm |
| Douanetariefnummer: | 9608109200 |
| Gewicht: | 6g |
| Hoogte: | 10mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 148mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden