Eerste hulp nooddeken 130 x 210cm
Van
€ 0,76
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 1,09 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,09 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,30 |
Productnummer:
A53-LT90318-N0005
Voorraad:
Productinformatie "Eerste hulp nooddeken 130 x 210cm"
EHBO nooddeken van PET-film, ontworpen om lichaamswarmte vast te houden en bescherming te bieden tegen onderkoeling in noodsituaties. Lichtgewicht en compact, eenvoudig op te bergen in eerste hulp sets, auto’s of rugzakken. Ideaal voor outdoor-activiteiten, reizen en noodsituaties. Voldoet aan Europese normen.
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Breedte: | 70mm |
| Douanetariefnummer: | 3921909000 |
| Gewicht: | 49g |
| Hoogte: | 15mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 110mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden