Elite Rubberized Powerbank 8000mAh
Van
€ 17,02
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 20,34 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 20,34 |
| Totaalprijs Bruto: | € 24,20 |
Productnummer:
A53-LT95087-N0026
Voorraad:
Productinformatie "Elite Rubberized Powerbank 8000mAh"
Deze powerbank uit de 'Elite' serie is de uitvoering met een capaciteit van 8.000mAh. Dit rubberised ontwerp is uitermate geschikt voor het on-the-go opladen van mobiele apparaten wanneer deze leeg zijn. De powerbank bevat twee USB-A poorten en een Type-C poort, zodat de powerbank voor meer soorten oplaadkabels geschikt is. Wordt geleverd in geschenkverpakking.
| Kleur: | Oranje |
|---|---|
| Breedte: | 68mm |
| Douanetariefnummer: | 8507600090 |
| Gewicht: | 193g |
| Hoogte: | 17mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 139mm |
Aanmelden