Fietslamp click-on
Van
€ 1,73
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,48 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,48 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,95 |
Productnummer:
A53-LT91238-N0201
Voorraad:
Productinformatie "Fietslamp click-on"
Licht dat eenvoudig te bevestigen is op kleding of tassen. Kan ook gebruikt worden als voor- of achterlicht op de fiets. Een ideale manier om beter zichtbaar te zijn tijdens het sporten. Inclusief batterijen.
| Kleur: | Zwart / Wit |
|---|---|
| Breedte: | 30mm |
| Douanetariefnummer: | 8513100000 |
| Gewicht: | 14g |
| Hoogte: | 62mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 18mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden