Finn Zonnebril UV400
Van
€ 1,91
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,14 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,14 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,74 |
Productnummer:
A53-LT86740-N0251
Voorraad:
Productinformatie "Finn Zonnebril UV400"
Finn zonnebril met klassieke vorm en opvallend patroonmontuur voor een opvallende look. Gemaakt van gerecycled polycarbonaat (RPC) met montuur en pootjes van 100% gerecycled materiaal. UV400-bescherming met categorie 3-glazen voor fel zonlicht. Lichtgewicht en comfortabel voor dagelijks gebruik.
| Kleur: | Zwart / Bruin |
|---|---|
| Breedte: | 142mm |
| Douanetariefnummer: | 9004109100 |
| Gewicht: | 22g |
| Hoogte: | 50mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 142mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI, SMETA |
Aanmelden