Fitness dobbelsteen
Van
€ 4,66
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 6,70 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 6,70 |
| Totaalprijs Bruto: | € 7,97 |
Productnummer:
A53-LT93233-N0002
Voorraad:
Productinformatie "Fitness dobbelsteen"
Deze fitness dobbelstenen zullen je helpen om je gezondheidsdoelen te bereiken. Met deze fitness dobbelsteen is jouw sportmoment gevarieerd en kun je jezelf uitdagen tot het uiterste.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 116mm |
| Douanetariefnummer: | 9506919000 |
| Gewicht: | 65g |
| Hoogte: | 95mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 116mm |
| Nakoming: | SMETA |
Aanmelden