Fitness handdoek sport 210D
Van
€ 4,64
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 6,64 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 6,64 |
| Totaalprijs Bruto: | € 7,90 |
Productnummer:
A53-LT91312-N0010
Voorraad:
Productinformatie "Fitness handdoek sport 210D"
Microvezel sporthanddoek verpakt in een polyester zakje (7x15cm). Te gebruiken tijdens het sporten, maar ook handig voor op reis.
| Kleur: | Donkerblauw |
|---|---|
| Breedte: | 400mm |
| Douanetariefnummer: | 6302939000 |
| Gewicht: | 74g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 800mm |
| Nakoming: | SMETA |
Aanmelden