Fitness weerstandsbanden set
Van
€ 5,18
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 8,52 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 8,52 |
| Totaalprijs Bruto: | € 10,14 |
Productnummer:
A53-LT93244-N0004
Voorraad:
Productinformatie "Fitness weerstandsbanden set"
Deze fitness weerstandsbanden set bevat drie verschillende weerstandsbanden, een handleiding en een opbergdoosje. Elke band heeft zijn eigen weerstandsniveau: van licht tot zwaar. Het niveau wordt aangegeven met stippen op de banden en door de kleur. De handleiding bevat oefeningen beschreven in eenvoudige stappen.
| Kleur: | Transparant |
|---|---|
| Breedte: | 100mm |
| Douanetariefnummer: | 9506919000 |
| Gewicht: | 70g |
| Hoogte: | 18mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 144mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden