Fix Rolmaat 3 meter
Van
€ 3,30
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 4,74 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 4,74 |
| Totaalprijs Bruto: | € 5,64 |
Productnummer:
A53-LT91819-N6102
Voorraad:
Productinformatie "Fix Rolmaat 3 meter"
Geijkte rolmaat Fix met een meetbereik van drie meter en een wit meetlint. De rolmaat voldoet aan de eisen van de Europese richtlijn voor meetinstrumenten (MID 2014/32/EU), klasse 2. Dit betekent dat de rolmaat gecertificeerd is voor hoge meetnauwkeurigheid in overeenstemming met Europese richtlijnen.
| Kleur: | Grijs / Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 35mm |
| Douanetariefnummer: | 9017801000 |
| Gewicht: | 110g |
| Hoogte: | 70mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 80mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden