Fix Rolmaat 5 meter
Van
€ 4,90
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 7,06 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 7,06 |
| Totaalprijs Bruto: | € 8,40 |
Productnummer:
A53-LT91821-N6102
Voorraad:
Productinformatie "Fix Rolmaat 5 meter"
Geijkte rolmaat Fix met een meetbereik van vijf meter en een wit meetlint. De rolmaat voldoet aan de eisen van de Europese richtlijn voor meetinstrumenten (MID 2014/32/EU), klasse 2. Dit betekent dat de rolmaat gecertificeerd is voor hoge meetnauwkeurigheid in overeenstemming met Europese richtlijnen.
| Kleur: | Grijs / Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 40mm |
| Douanetariefnummer: | 9017801000 |
| Gewicht: | 195g |
| Hoogte: | 75mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 90mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden