Flesopener sleutelhanger
Van
€ 0,29
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 0,41 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,41 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,49 |
Productnummer:
A53-LT93104-N0005
Voorraad:
Productinformatie "Flesopener sleutelhanger"
Aluminium sleutelhanger met gecombineerde fles- en blikopener. Lichtgewicht, duurzaam en ideaal voor dagelijks gebruik.
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Breedte: | 9mm |
| Douanetariefnummer: | 8205510000 |
| Gewicht: | 8g |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 55mm |
Aanmelden