Flesopener sleutelhanger
Van
€ 1,90
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,74 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,74 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,26 |
Productnummer:
A53-LT99706-N0005
Voorraad:
Productinformatie "Flesopener sleutelhanger"
Sleutelhanger met flesopener gemaakt van gerecycled aluminium, met 5 kleine karabijnhaken om je sleutels te organiseren. Een praktisch en milieuvriendelijk accessoire voor dagelijks gebruik.
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Breedte: | 35mm |
| Douanetariefnummer: | 8210000000 |
| Gewicht: | 22g |
| Hoogte: | 13mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 125mm |
| Nakoming: | Amfori BSCI |
Aanmelden