Fresh 'n Rebel Draadloze Powerbank 10000mAh Geschikt voor MagSafe
Van
€ 52,16
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 58,60 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 58,60 |
| Totaalprijs Bruto: | € 69,73 |
Productnummer:
A53-LT49745-N0011
Voorraad:
Productinformatie "Fresh 'n Rebel Draadloze Powerbank 10000mAh Geschikt voor MagSafe "
Altijd power bij de hand met de Fresh ’n Rebel Magnetic Powerbank 10.000 mAh. Klik ’m magnetisch vast en laad draadloos tot Qi2 15W of razendsnel via USB-C met 20W PD. Dankzij het slanke design, de ingebouwde standaard en 4 batterij-indicatoren is hij perfect voor onderweg. Deze powerbank is goedgekeurd om mee te nemen in het vliegtuig.
| Kleur: | Blauw |
|---|---|
| Breedte: | 72mm |
| Douanetariefnummer: | 8507600090 |
| Gewicht: | 116g |
| Hoogte: | 16mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 104mm |
Aanmelden