Gekalibreerde duimstok 1m
Van
€ 2,38
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 3,92 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,92 |
| Totaalprijs Bruto: | € 4,66 |
Productnummer:
A53-LT90210-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Gekalibreerde duimstok 1m"
Geijkte opvouwbare duimstok met een totale uitgevouwen lengte van 1 meter. Deze duimstok voldoet aan de eisen van de Europese Richtlijn Meetinstrumenten (MID 2014/32/EU), klasse 3. Daarmee is de duimstok volgens Europese richtlijnen gecertificeerd voor hoge meetnauwkeurigheid. Zelfs bij intensief dagelijks gebruik meet je met minimale afwijking.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 25mm |
| Douanetariefnummer: | 9017801000 |
| Gewicht: | 47g |
| Hoogte: | 13mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 130mm |
Aanmelden