Gekalibreerde duimstok sleutelhanger 0,5m
Van
€ 1,89
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 2,74 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,74 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,26 |
Productnummer:
A53-LT90200-N0001
Voorraad:
Productinformatie "Gekalibreerde duimstok sleutelhanger 0,5m"
Geijkte opvouwbare duimstok met sleutelring. Totale uitgevouwen lengte is 0,5 m. Deze duimstok voldoet aan de eisen van de Europese Richtlijn Meetinstrumenten (MID 2014/32/EU), klasse 3. Daarmee is de duimstok volgens Europese richtlijnen gecertificeerd voor hoge meetnauwkeurigheid. Zelfs bij intensief dagelijks gebruik meet je met minimale afwijking.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Breedte: | 25mm |
| Douanetariefnummer: | 9017801000 |
| Gewicht: | 26g |
| Hoogte: | 13mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 65mm |
Aanmelden