Gerecycled Eliza Keukendoekje
Van
€ 2,76
| Stukprijs | € 3,32 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 3,32 |
| Totaalprijs Bruto: | € 3,95 |
Productnummer:
A53-LT54505-N0021
Voorraad:
Productinformatie "Gerecycled Eliza Keukendoekje"
Een mooie tafeldekking voor zowel het dagelijks leven als voor feestelijke gelegenheden. In onze nieuwe lijn van gerecycled katoen (70%) vind je trendy kleuren om een gedenkwaardige tafelschikking te maken.
| Kleur: | Rood |
|---|---|
| Breedte: | 360mm |
| Douanetariefnummer: | 6302910090 |
| Gewicht: | 60g |
| Hoogte: | 330mm |
| Land van herkomst: | IN |
| Lengte: | 100mm |
Aanmelden