Gerecycled katoenen canvas rugzak Harper
Van
€ 23,54
Zonder opdruk
| Stukprijs excl. opdruk | € 32,96 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 32,96 |
| Totaalprijs Bruto: | € 39,22 |
Productnummer:
A53-LT95297-N0010
Voorraad:
Productinformatie "Gerecycled katoenen canvas rugzak Harper"
Stijlvolle rugzak van gerecycled katoenen canvas. Met 100% gerecyclede reflecterende banden, luxe ritsen en trekkers en 100% gerecyclede polyester voering. Met gewatteerde rug, handgreep, verstelbare schouderbanden, 2 zijvakken voor flessen of een paraplu, voorvak en laptopvak aan de binnenkant.
| Kleur: | Donkerblauw |
|---|---|
| Breedte: | 160mm |
| Douanetariefnummer: | 4202929110 |
| Hoogte: | 450mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 320mm |
| Nakoming: | SMETA |
Aanmelden