Grisport 901 BOA 48
Van
€ 128,88
| Stukprijs | € 128,88 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 128,88 |
| Totaalprijs Bruto: | € 153,37 |
Kleur
Maten
Selecteer je maat en hoeveelheid:
Zwart
Productnummer:
A135-0033349048
Productinformatie "Grisport 901 BOA 48"
Grisport 901 BOA veiligheidsschoen. Laag model. Veiligheidsneus:staal. Tussenzool:staal. Bovendeel:leer. Bijzool:PU. Zool:Rubber. Voering:synthetisch. Klasse S3. Eigenschappen:FO HRO HI SR SC. 300 ℃ zolen. Antistatisch. Met hielondersteuning.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Maten: | 48 |
| Breedte: | 290mm |
| Douanetariefnummer: | 64034000 |
| Geslacht: | Unisex |
| Hoogte: | 130mm |
| Land van herkomst: | IT |
| Lengte: | 340mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaalgewicht: | 1450 gr |
| Merk: | Grisport |
| Veiligheidsniveau voor schoenen: | S3 |
| Workwear: | Ja |
Aanmelden