Grisport 903 BOA 47
Van
€ 133,84
| Stukprijs | € 133,84 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 133,84 |
| Totaalprijs Bruto: | € 159,27 |
Kleur
Maten
Selecteer je maat en hoeveelheid:
Zwart
Productnummer:
A135-0033348047
Productinformatie "Grisport 903 BOA 47"
Grisport 903 BOA veiligheidsschoen. Hoog model. Veiligheidsneus:staal. Tussenzool:staal. Bovendeel:leer. Bijzool:PU. Zool:Rubber. Voering:synthetisch. Klasse S3. Eigenschappen:FO HRO HI SR SC. 300 ℃ zolen. Antistatisch. Met hielondersteuning.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Maten: | 47 |
| Breedte: | 290mm |
| Douanetariefnummer: | 64034000 |
| Geslacht: | Unisex |
| Hoogte: | 130mm |
| Land van herkomst: | IT |
| Lengte: | 340mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaalgewicht: | 1540 gr |
| Merk: | Grisport |
| Veiligheidsniveau voor schoenen: | S3 |
| Workwear: | Ja |
Aanmelden