Grisport Zomer sokken 43-46
Van
€ 9,30
| Stukprijs | € 9,30 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 9,30 |
| Totaalprijs Bruto: | € 11,07 |
Kleur
Maten
Selecteer je maat en hoeveelheid:
Zwart
Productnummer:
A135-002510943-46
Productinformatie "Grisport Zomer sokken 43-46"
Grisport Zomer Sokken van Grisport. Zwart. Onbeveiligd.
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Maten: | 43-46 |
| Breedte: | 400mm |
| Douanetariefnummer: | 61159400 |
| Geslacht: | Unisex |
| Hoogte: | 370mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Lengte: | 550mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaalgewicht: | 1 gr |
| Merk: | Grisport |
| Workwear: | Ja |
Aanmelden